Wyjątkowe miejsce dla każdego

Apartamenty nad Bugiem to nowa inwestycja położona w malowniczym
terenie Wyszkowa w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Bug na zamkniętym osiedlu
o powierzchni blisko 8000m2. Kompleks mieszkaniowy Apartamenty na Bugiem
to idealne osiedle dla osób poszukujących mieszkania blisko centrum jednocześnie otoczonego zielenią, rzeką i pozbawionego zgiełku. Architektura i szeroki wachlarz powierzchni mieszkań od 35 m2 do nawet 120m2 sprawia że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Ale zielono…

Obszar Apartamentów na Bugiem otaczają tereny zielone z przepiękną rzeką BUG, ścieżki spacerowe i rowerowe. Wewnątrz samego kompleksu znajdują się liczne trawniki, ławeczki
a najmłodsi lokatorzy wesoło spędzą czas na zamkniętym placu zabaw. W sąsiedztwie znajduje się park miejski, szpital, szkoła, przedszkole a także Urząd i Starostwo Miasta. Centrum miasta oddalone jest zaledwie 1km od naszego osiedla.

Wysoki standard? Załatwiamy od ręki

Nasze lokale mieszkalne o podwyższonym standardzie będą miały nawet 3 metry wysokości. Znajdujące się w nich liczne przeszklenia pozwolą wykorzystać jak najwięcej naturalnych zasobów światła słonecznego a balkony i tarasy umożliwią przyjemne spędzanie popołudnia. Na nowych właścicieli czeka wiele udogodnień takich jak: windy, garaż podziemny oraz wiele innych które poprawią umilą komfort życia .

Prestiż na każdą kieszeń

W ofercie Apartamentów na Bugiem są zarówno mniejsze, komfortowo zaprojektowane
i przytulne mieszkania jak i przestronne, luksusowe apartamenty o podwyższonym standardzie
z przepięknym widokiem na Bug. Wybór zadowoli zarówno młodą parę, rodzinę z dziećmi, singla a przede wszystkim wielbicieli spokoju.

Rzuty pięter

Nie czekaj…

Już dziś zadzwoń i zapytaj o swoje wymarzone mieszkanie.